25 Nisan 2019 Perşembe - 23:14:06

SON DAKİKA

DEVLET BAHÇELİ KENDİ ADINI TAŞIYAN KAVŞAKTAN GEÇTİ

Gündem

18 Mart 2019 Pazartesi, 18:24:23 | 327 Okunma
Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen görkemli açılış töreninde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin adını taşıyan modern kavşağın da resmi açılışı yapıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Meydanı’nda Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 17 ilçede hayata geçirdiği proje ve hizmetlerin yanı sıra adını taşıyan kavşağın resmi açılışını yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli düzenlenen açılış töreninin ardından makam aracıyla kendi adını taşıyan kavşaktan geçiş yaptı.Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 17 ilçede hayata geçirdiği proje ve hizmetlerin toplu açılışı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşti. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen görkemli açılış töreninde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin adını taşıyan modern kavşağın da resmi açılışı yapıldı. Düzenlenen açılış töreninde meydanı dolduran binlerce vatandaşa hitap eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa’nın can damarı diyebileceğimiz Öğretmenevi önündeki yola yeni ve modern bir kavşak kazandırdık. Geçtiğimiz yıl Ocak ayında trafiğe açtığımız kavşağımıza Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin adını verdik. Sayın Genel Başkanımızın da teşekkürlerini ve iyi dileklerini aldık. Modern kavşağımızın bir kez daha Manisa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.
Düzenlenen açılış töreninin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İbrahim Gökçen Bulvarı üzerinden adını taşıyan kavşaktan geçiş yaptı. Haber Merkezi

Gündem

18 Mart 2019 Pazartesi, 18:24:23 | 327 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

FESTİVAL SOKAK GÖSTERİLERİYLE RENKLENİYOR
SIYASET
Manisa'nın 5 asırlık geleneği 479'uncu Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaliyle Manisa rengarenk oldu
25.4.2019

65

CEZAEVİNDE İSTİRİDYE MANTARI HASADI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesinde bulunan cezaevinde 2 yıl önce hayata geçirilen istiridye mantarı atölyesinde hasat dönemi başladı.
25.4.2019

56

BORSADAN ÜRETİCİLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde üzüm üreticilerine verimi ve üzüm kalitesini arttırmaya yönelik Alaşehir Ticaret Borsası tarafından eğitim verildi.
25.4.2019

52

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks