22 Ocak 2019 Salı - 17:39:24

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİRLİ SPORCULARIN SAĞLIĞI GRANDMEDİCAL'E EMANET

Gündem

6 Ağustos 2018 Pazartesi, 22:05:08 | 326 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyespor, Grandmedical Hastanesi ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Grandmedical Hastanesi, 2018-2019 sezonunda Manisa Büyükşehir Belediyespor’un sağlık sponsoruoldu. Grandmedical Hastanesi Başhekimi Mümtaz Kahya’nın makamında gerçekleşen imza töreninde Manisa Büyükşehir Belediyespor’u temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Nalbantlar da yer aldı. Taraflar, ilgili sözleşmeyi imzalayarak taahhüt altına aldı.
GRANDMEDİCAL’E TEŞEKKÜR
İmza töreninin ardından ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Nalbantlar açıklamalarda bulundu. Nalbantlar, “Sponsorluk sözleşmesi için Grandmedical Hastanesi’ndeyiz. Grandmedical, A takım ve altyapı düzeyinde yıllardır takımımıza sağlık sponsorluğu yapıyor. Bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Başhekim Mümtaz Kahya hocamızın şahsında; hastane yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
7 YILLIK BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDİYOR
Grandmedical Hastanesi Başhekimi Mümtaz Kahya da anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ederek, “Grandmedical olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor’a yaklaşık 7 senedir sağlık sponsoru olarak katkıda bulunuyoruz. Takımın, başarılarında katkımız olduğu için çok mutluyuz. Bu vesileyle, önümüzdeki dönemde de başarılar diliyorum. Bu anlaşmayı reklam faaliyeti olarak görmüyoruz, sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Manisa’nın gençlerinin spora yönelmesi olarak bakıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyespor ile inşallah büyük başarılar yaşarız. Biz üzerimize düşen her konuda katkıda bulunmaya söz veriyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Gündem

6 Ağustos 2018 Pazartesi, 22:05:08 | 326 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MHP'NİN MANİSA ADAYLARI BELLİ OLDU
SIYASET
Cumhur İttifakı Manisa'daki bütün adaylarını açıkladı. AK Parti, cumartesi günü kendi payına düşen 11 ilçeyi kamuoyuna duyurdu. MHP'de daha önceden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Salihli ve Alaşehir'de adaylarını açıkladı.
21.1.2019

99

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK ZİYARETİ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
21.1.2019

88

PAZAR FİLESİ KADINLARIN GELİR KAYNAĞI OLDU
SIYASET
Manisa Demirci'de Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursa katılan kadınlar, ördükleri pazar filelerini satarak ev bütçelerine katkıda bulunuyor
21.1.2019

83

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks