22 Kasım 2019 Cuma - 18:32:07

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ FUARLARDA TANITILDI

Gündem

8 Kasım 2019 Cuma, 11:49:48 | 431 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, Ankara'da düzenlenen 3. SUTEK Su ve Su Teknolojileri Fuarı'na katıldı.

CITYTECH'2019 13. Uluslararası Şehircilik ve Çevre Fuarı ile SUTEK'2019 3. Su Teknolojileri Fuarı ve FLORA&GARDEN'2019 4. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı, 7-9 Kasım tarihleri arasında Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü de, düzenlenen fuarlara stant kurarak katılım sağladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım ile MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Manisa standını ziyaret ederek, görevli personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı, stant ziyaretçilerine Manisa’yı tanıttı.

kayseri evden eve nakliyat

“FAYDALI BİR FUAR OLDU”

Düzenlenen fuara birçok belediyenin katılım sağladığını ve oldukça faydalı geçtiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, “Büyükşehir Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığından ve MASKİ Genel Müdürlüğümüzden katılım sağlayan teknik personelimiz standımızda görevli olarak yer alıp, diğer stantları da ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular. Bu tür fuarlara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önem veriyor. Çünkü hem teknolojiyi takip etmek, hem belediyelerin yaptığı çalışmaları yerinde görmek, hem de şehrimizi tanıtmak için fuarlar önem taşıyor” dedi.

Gündem

8 Kasım 2019 Cuma, 11:49:48 | 431 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks