21 Temmuz 2019 Pazar - 20:11:40

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR İŞİ SIKI TUTUYOR

Gündem

12 Nisan 2019 Cuma, 17:02:09 | 233 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Nisan ayı İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı gerçekleştirildi

Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından 3 ayda bir düzenlenen toplantıya Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, BESOT A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yur, Şube Müdürleri ve sendika temsilcileri katılım sağladı. Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın 17 ilçede gerçekleştirdiği faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenliği konusunda alınması gereken önlemlerin ve bu amaçla yürütülen çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda, sahada yapılan çalışmalar ve düzenlemeler ile ilgili bilgi verilerek, işçi sağlığının daima ön planda tutulması gerektiği vurgulandı.
“PERSONELİMİZİN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SÜREKLİ DENETİMİMİZ ALTINDA”
Yıl içerisinde verilecek eğitimlerin ve yapılacak olan çalışmaların planlandığı kurulda Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Manisa genelindeki tüm çalışmalarımızda ilk önceliğimiz iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasıdır. Çalışmalarımızı 6331 sayılı kanuna dayanarak yapmaktayız. Ancak amacımız iş sağlığı ve güvenliği noktasında çalışanlarımızın bilgi düzeyini en üst seviyeye taşıyıp bu durumu kurum kültürü haline getirmektir. Gerek bünyemizde çalışan personelimizin gerekse de çalışmaların yapıldığı alandaki vatandaşlarımızın olası tehlikelere karşı korunması amacıyla her türlü riski öngörmek ve gerekli önlemleri almak durumundayız” dedi. Haber Merkezi

Gündem

12 Nisan 2019 Cuma, 17:02:09 | 233 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MARMARA GÖLÜ İKİ CAN ALDI
GÜNDEM
Manisa'nın Salihli ilçesindeki Marmara Gölü'nde gezinti için açıldıkları kayığın alabora olması sonucu gölde kaybolan 1'i çocuk 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.
21.7.2019

121

SIFIR ATIK PROJESİYLE BÜYÜK TASARRUF
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde bakanlık tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında 2019 yılının ilk 6 ayında önemli bir tasarruf elde edildiğini açıkladı.
21.7.2019

56

SALÇALIK DOMATESTE ÜRETİM ARTTI
GÜNDEM
Türkiye'nin en önemli domates üretim merkezlerinden Manisa'nın Salihli Ovası'nda 'kırmızı altın' olarak tabir edilen salçalık domatesin yeni sezon hasadına başlandı.
21.7.2019

96

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks