25 Nisan 2019 Perşembe - 23:21:14

SON DAKİKA

BORSA'DAN POLİS'E TEBRİK

Gündem

9 Nisan 2019 Salı, 19:49:05 | 170 Okunma
Borsa'dan Polis'e Tebrik Manisa Ticaret Borsası yönetimi, Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıldönümünde Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç'i makamında ziyaret ederek, kutlamada bulundu.

MANİSA Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, Meclis Başkanı Cahit Yayman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şenay, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ersaygı ve Taner Özalp, Meclis Başkan Yardımcıları Ali Yılmaz ve Alpaslan Gül, Meclis Üyeleri Murat Büyükşahin, İbrahim Külahlı ve Disiplin Kurulu Üyesi Reşat Korguz’dan oluşan heyetle gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Sadık Özkasap şunları belirtti:
“Türk Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 174. Yıldönümünde Sizlerin Şahsında; Tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın, ailelerinin ve emniyet duygusunu yaşattığınız Vatandaşlarımızın Emniyet Haftasını kutluyor, Emniyet Teşkilatımızın daha nice kuruluş yıldönümlerine, huzur, sağlık ve başarıyla ulaşmasını diliyoruz.
Şehrimizde gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin huzur ve güven ortamında sürdürülebilmesi Emniyet Teşkilatımızın gece gündüz demeden sürdürdüğü fedakar çalışmaları ve yoğun gayretleri sayesindedir. Bizler de; sağladığınız bu ortam için Şahsınıza ve Tüm Ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarınızın devamını temenni ediyoruz
Bu anlamlı hafta vesilesiyle ayrıca: Yüce Allahtan; Devletimiz ve Milletimiz için gerektiğinde kendi canını feda etmeyi göze alan, Tüm Teşkilat Mensuplarımızı korumasını ve tüm Emniyet Şehitlerimizin mekanlarının Cennet olmasını diliyoruz.”
İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç iseTüm Emniyet Müdürlüğü mensupları adına ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, İl Müdürlüğü’nün güncel çalışmaları ve toplum hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Daha da huzurlu bir Manisa için sosyal içerik taşıyanlar dahil pek çok proje üzerinde durduklarını ifade eden Bilgiç, Emniyet teşkilatına gösterilen ilgi ve manevi destek için ayrıca Manisa Ticaret Borsası heyetine ve heyet nezdinde Manisa halkına teşekkür etti. Haber merkeziGündem

9 Nisan 2019 Salı, 19:49:05 | 170 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

FESTİVAL SOKAK GÖSTERİLERİYLE RENKLENİYOR
SIYASET
Manisa'nın 5 asırlık geleneği 479'uncu Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaliyle Manisa rengarenk oldu
25.4.2019

65

CEZAEVİNDE İSTİRİDYE MANTARI HASADI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesinde bulunan cezaevinde 2 yıl önce hayata geçirilen istiridye mantarı atölyesinde hasat dönemi başladı.
25.4.2019

56

BORSADAN ÜRETİCİLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde üzüm üreticilerine verimi ve üzüm kalitesini arttırmaya yönelik Alaşehir Ticaret Borsası tarafından eğitim verildi.
25.4.2019

52

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks