25 Ağustos 2019 Pazar - 14:21:42

SON DAKİKA

BAŞKAN TOSUN, ÇARŞI ESNAFIYLA BULUŞTU

Gündem

12 Şubat 2019 Salı, 15:44:15 | 373 Okunma
31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerinde Kula'da Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çarşı esnafını ziyaret ederek destek istedi.

Göreve geldiği günden beri her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çarşı esnafını ziyaret etti. Ziyarette Başkan Tosun’a, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Kula Belediye Meclis Üyesi Vedat Yılmaz ve Ülkü Ocakları Başkanı Mikail Bulut eşlik etti. Bire bir vatandaşlarla sohbet eden ve 31 Mart 2019 Mahalli ve İdareler seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı olarak destek isteyen Başkan Tosun, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Esnaf ziyareti sırasında alışveriş yapan vatandaşları da dinleyen Başkan Tosun, vatandaşların beklentilerine dinleyerek istişarede bulundu.


Başkan Tosun, “Biz, Gönüllerde İttifak Kurduk”

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Bundan 4.5 yıl önce sizlerin destekleri ile Kula Belediye Başkanı oldum. Göreve geldiğim günden beri sizlerin desteklerine layık olabilmek adına çalışmalarımızı sürdürdük. Kula’nın istikbali ve yarınları için mücadele verdik. Geride bıraktığımız görev süresinin sonunda da Allah nasip etti ve 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhur İttifak’ının ortak adayı olarak tekrardan sizlerin karşısındayım. Bizim yaptıklarımız ortada. Yaptıklarımızla elbette yetinmeyeceğiz çünkü Kula, her şeyin en iyisine layık. Biz Kulamıza günlük ihtiyaçları karşılayacak hizmetler yapmadık. Geleceğe dönük, Kula’ya yakışır hizmetler yapmaya çalıştık” dedi.

Gündem

12 Şubat 2019 Salı, 15:44:15 | 373 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks