6 Aralık 2019 Cuma - 12:44:22

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN, TBB'NİN ENCÜMEN TOPLANTISINA KATILDI

Gündem

15 Kasım 2019 Cuma, 11:08:51 | 327 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Belediyeler Birliği'nin, Ağrı'da düzenlediği Encümen Toplantısına katıldı. Hem Ağrı, hem de bölge belediyeleri açısından sorunlar hakkında görüşler yerinde tespit edildi.


Türkiye Belediyeler Birliği’nin (TBB), Encümen Toplantısı Ağrı’da düzenlendi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin'in başkanlığında düzenlenen toplantıya, Ağrı Valisi Süleyman Elban, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Iğdır Belediye Başkanı Yaşar Akkuş, İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, SERKA Genel Sekreteri Oktay Güven ve bölgedeki bazı ilçe belediye başkanları katıldı.
SORUNLAR YERİNDE TESPİT EDİLİYOR
Açılış konuşmasını yapan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan toplantının hem Ağrı, hem de bölgedeki belediyeler açısından önemine değindi. Sayan’ın ardından konuşan Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, Ağrı ve bölgenin kalkınması için birlik olarak, gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti. Konuşmasında Türkiye Belediyeler Birliği’nin yapısı ve faaliyetlerinden de bahseden Şahin, “Belediyeler Birliğinde aldığımız kararla encümenimizi her ay başka bir şehirde toplayıp, her şehrin güzelliğini yerinde görmek, sorunları yerinde tespit etmek ve elimizdeki kaynağı doğru modellemek için buradayız" ifadelerini kullandı. Şahin, konuşmasının sonunda Ağrı ile ilgili projelerin gerçekleştirilmesi konusunda gerekli desteği sunacaklarını belirtti. Şahin’in ardından söz alan Ağrı Valisi Süleyman Elban ise Türkiye Belediyeler Birliği toplantısının Ağrı'da yapılmış olmasının, projelerin gerçekleştirilmesi konusunda olumlu olduğu belirtti.

Gündem

15 Kasım 2019 Cuma, 11:08:51 | 327 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks