25 Nisan 2019 Perşembe - 23:06:42

SON DAKİKA

BAŞKAN ÇELİK SENDİKA BAŞKANINI AĞIRLADI

Gündem

12 Nisan 2019 Cuma, 19:02:56 | 105 Okunma
Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve beraberindeki heyet, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i ziyaret ederek, yeniden belediye başkanı seçilmesinden dolayı tebrik etti

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 31 Mart’ta gerçekleştirilen seçimlerden başarı ile çıkarak, bir dönem daha belediye başkanı seçildi. Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Dural, Manisa Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu ve yönetimi, Başkan Çelik’i ziyaret ederek, hem tebrik etti hem de iyi dilek ve temennilerini iletti. Belediyeciliğin zor bir iş olduğunu kaydeden Genel Başkan Durmuş şunları söyledi: “Sayın Başkanımıza geçmişte yaptığı güzel hizmetler nedeniyle teşekkür ediyor, bundan sonraki hizmetleri için de başarılar diliyorum. Belediyecilik zor bir iş. İnsanların hem gönlüne gireceksiniz hem de sosyal yaşam standartlarını artıracaksınız. İkisini birden yapmak zor iştir. Başkanımızı kişiliği ve duruşundan dolayı tebrik ediyorum. Manisa’ya hayırlı uğurlu olsun.”
“SAĞLIKLI BİR İLETİŞİMİMİZ VAR”
Konuklarına nazik ziyaretleri, iyi dilek ve temennileri için teşekkür eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Memur Sen Konfederasyonu’na bağlı Sağlık Sen’in Türkiye’deki en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu ifade ederek, “Sağlık Sen’in Manisa Şubesi başkan ve yöneticileriyle beş yıldan beri çok sağlıklı bir iletişimimiz var. Gerek çalışan ve üyelerini ilgilendiren konularda gerekse de şehrimize yapacağımız hizmetlerle ilgili istişarelerde bulunduk. İnanıyorum ki yeni dönemde de bu birlikteliğimiz artarak devam edecektir. Sayın Genel Başkanımıza üstün başarılar diliyorum. Yaptıkları işin çok önemli, değerli olduğunu yakinen bilen birisiyim. Nazik ziyaretleri, güzel dilek ve temennileri için şahsım ve ekibim adına çok teşekkür ediyorum” dedi. İHA

Gündem

12 Nisan 2019 Cuma, 19:02:56 | 105 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

FESTİVAL SOKAK GÖSTERİLERİYLE RENKLENİYOR
SIYASET
Manisa'nın 5 asırlık geleneği 479'uncu Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaliyle Manisa rengarenk oldu
25.4.2019

63

CEZAEVİNDE İSTİRİDYE MANTARI HASADI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesinde bulunan cezaevinde 2 yıl önce hayata geçirilen istiridye mantarı atölyesinde hasat dönemi başladı.
25.4.2019

54

BORSADAN ÜRETİCİLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde üzüm üreticilerine verimi ve üzüm kalitesini arttırmaya yönelik Alaşehir Ticaret Borsası tarafından eğitim verildi.
25.4.2019

50

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks