19 Temmuz 2019 Cuma - 21:43:40

SON DAKİKA

BAHÇELİ ANI DEFTERİNE ‘GÜVEN' NOTU DÜŞTÜ

Gündem

18 Mart 2019 Pazartesi, 18:20:50 | 437 Okunma
Hafta sonu toplu açılışlar için Manisa'da olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyükşehir ziyaretinde anı defterini imzaladı. Bahçeli "Sayın Cengiz Ergün Beyi hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum." dedi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ağırladı. Makamdaki ziyarette, anı defterini de imzalayan Genel Başkan Bahçeli, 2009 yılından günümüze kadar gösterdiği başarılı yönetimi için Başkan Ergün’ü tebrik ederek, yeni dönemde de Manisa’da Cengiz Ergün döneminin devam edeceğine inandığını ifade etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 17 ilçede hayata geçirilen 1 milyar 814 milyon liralık hizmetlerin açılış töreni için Manisa’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Belediye önündeki coşkulu karşılamanın ardından makamda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Başkan Bahçeli’ye günümüze kadar yapılan yatırımları anlattı. Yapılan sunumun ardından anı defterini de imzalayan Genel Başkan Bahçeli, Başkan Ergün’ü geçmiş dönemde yapmış olduğu hizmetler nedeniyle tebrik ederek, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde de Manisa’da Cengiz Ergün döneminin devam edeceğine inandığını belirtti. Manisa Büyükşehir Belediyesi anı defterini imzalayan Devlet Bahçeli, deftere şu notu düştü: “2014 Mahalli İdareler seçimlerinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Sayın Cengiz Ergün Beyi hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Aynı başarının 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan mahalli idareler seçiminde de devam edeceğine inanıyor, Manisa’da Cengiz Ergün döneminin devamını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Tebrikler, başarılar, saygılar sunuyorum.” Haber Merkezi

Gündem

18 Mart 2019 Pazartesi, 18:20:50 | 437 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA'DA KURBANLIK HAYVAN SIKINTISI YOK
SIYASET
Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Manisa'da Kurban Hizmetleri Komisyonu toplanarak, kurban satış ve kurban kesim yerlerini belirledi.
19.7.2019

90

ENDÜSTRİYEL ATIKLAR DA BERTARAF EDİLECEK
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin kırk yıllık çöp sorununu tarihe gömen Türkiye'nin en büyük kamu yatırımı Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi'nde kapasite arttırma çalışmaları, yerinde incelendi.
19.7.2019

68

AYVALIK'TA 4 HIRSIZLIK ZANLISINDAN BİRİ TUTUKLANDI
SIYASET
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde girdikleri evden hırsızlık yapan 4 zanlıdan biri tutuklanırken, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
19.7.2019

66

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks