25 Ağustos 2019 Pazar - 14:21:53

SON DAKİKA

AK PARTİLİ GENÇLER VE ÜLKÜ OCAKLARI BULUŞTU

Gündem

10 Şubat 2019 Pazar, 15:15:13 | 552 Okunma
AK Parti İlçe Gençlik Kolları ve Ülkü Ocakları Sarıgöl İlçe Teşkilatı üyeleri düzenlenen kahvaltıda buluşarak yapılacak seçim çalışmalarının stratejilerini görüştü.


Sarıgöl Pideci Hüseyin’in pide salonunda bir araya gelen AK Partili gençler ve Ülkü Ocakları üyeleri kahvaltı boyunca 31 Mart'ta yapılacak olan mahalli seçimlerde birlik ve beraberlik içinde ortak çalışma stratejisini konuştu.
"ÜLKENİN BEKASI İÇİN"
Kahvaltı toplantısında bir konuşma yapan Sarıgöl AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cavit Batuk, "31 Mart yerel seçimleri ülkemizin bekası için çok önemlidir. Manisa’da ve Sarıgöl’de AK Parti olarak aday çıkarmadık. Cumhur ittifakı olan adaylara oyumuzu vereceğiz. Manisa Büyükşehir Belediyesinde Cengiz Ergün’e Sarıgöl’de MHP’nin adayı mevcut belediye başkanımız Necati Selçuk’a destek vereceğiz. Bu toplantımızda gençler olarak 31 Mart yerel seçimlerinde Ülkü Ocakları Sarıgöl teşkilatı ile birlikte ortak çalışma içeresinde escort burdur olacağız. Kahvaltılı toplantımız olumlu geçti. Katılımcı arkadaşlarımı teşekkür ederim." dedi.
"CUMHUR İTTİFAKI İÇİN EL ELE"
Ülkü Ocakları Sarıgöl İlçe Başkanı Hakan Kuruca da "31 Mart yerel seçimlerinde ülkemizin kaderi için, AK Parti'li gençler olarak arkadaşlarımızla birlikte seçim çalışmalarını mahalle mahalle, ev ev dolaşarak seçimlerden zaferle çıkacağız. Birlikten kuvvet doğar. Manisa ve Sarıgöl’de adaylarımız MHP’li bu nedenle birlikte yılmadan yorulmadan adaylarımızın kazanması için çalışacağız. Teşekkür ederim." dedi. İHA

Gündem

10 Şubat 2019 Pazar, 15:15:13 | 552 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks